Cennik

Zapisz się

Kategoria B

Kategoria B+
(automat)

Kategoria B1
(od 16 lat)

Kategoria A,A1

Jak się zapisać?

 

Jak zapisać się na kurs?

Nasz punkt obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, soboty 10-14. Zapraszamy do naszej placówki, tu zobaczycie Państwo w jakich warunkach będziecie odbywali szkolenie teoretyczne. Nie mamy nic do ukrycia. Jeśli mielibyście Państwo wątpliwości co do jakości szkolenia teoretycznego dajemy możliwość uczestniczenia w jednych zajęciach w formie wolnego słuchacza, aby przekonać się, że warto u nas odbyć szkolenie. Według przepisów obowiązujących od 19.01.2013, aby rozpocząć szkolenie kursant oprócz wymogów zdrowotnych i wiekowych musi posiadać tzw. Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Uzyskuje go zgodnie z miejscem zameldowania w Wydziale Komunikacji i tak np. dla osób zameldowanych na Ursynowie Wydział Komunikacji (dział praw jazdy) znajduje się przy Al KEN 61 (naprzeciwko Multikina).

Co to PKK?

Począwszy od 19 stycznia 2013 roku, każdy kandydat na kierowcę, przed przystąpieniem do szkolenia, musi mieć utworzony tzw. Profil Kandydata na Kierowcę. Uzyskuje się go w Wydziale Komunikacji. Z profilem, kandydat udaje się do Ośrodka Szkolenia Kierowców i rozpoczyna kurs.

Co potrzeba do PKK?

Zanim udasz się do Urzędu musisz przygotować: – orzeczenie lekarskie, wypełniony wniosek o wydanie prawa jazdy – dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) – zdjęcie biometryczne, w przypadku posiadania już prawa jazdy wymagana jest kopia i wgląd do oryginału.

Po skompletowaniu tych dokumentów, udajemy się Wydziału Komunikacji, gdzie składamy w/w. dokumenty.

W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia wymagana jest obecność jednego z rodziców lub opiekuna prawnego.

Po otrzymaniu profilu i dostarczeniu go do nas możecie Państwo rozpocząć kurs. Wszelkie wątpliwości wyjaśniamy telefonicznie.

Ile się czeka na PKK?

Niestety ze względu na okres pandemii czas ten może być dłuższy niż zwykle, zależy też od urzędu. Ursynowski urząd dzielnicy działa już „normalnie”

Badania lekarskie

Badania lekarskie można zrealizować u nas na miejscu (Al. KEN 15). Badania są przeprowadzane zwykle w środy (17:00-18:00) i w soboty (10:00-11:00). Koszt badań dla uczestników naszych szkoleń to 100 zł. Pozostałe osoby 200 zł. Potwierdzenie wizyty prosimy wcześniej zgłaszać telefonicznie (22) 405-70-70. Prosimy na badania przynieść dowód osobisty lub paszport zawierający PESEL. www.autojar.pl/terminy-badan/