Autojar

Cennik

Zapisz się

Kategoria B

Kategoria B+
(automat)

Kategoria B1
(od 16 lat)

Kategoria A,A1

Kategoria B, Hyundai i20
Sprawdź krok po kroku jak się zapisać

Kurs prawa jazdy kat „B” obejmuje zajęcia teoretyczne tj kurs weekendowy od 09:00 do 16:30 lub kurs tygodniowy od poniedziałku do czwartku 10:30-14:30  i 30 h zajęć praktycznych (godziny zegarowe). Szkolenie praktyczne prowadzimy z wykorzystaniem samochodów hyundai i20.

Kursy teoretyczne możecie Państwo odbywać w dwóch wariantach:

  1. Kurs 4 dniowy. Teoria od poniedziałku do czwartku przez jeden tydzień. W tym wariancie do wyboru są kursy wieczorne i przedpołudniowe. Aktualnie brak dostępności 
  2. Kurs weekendowy.
    Przepisy ruchu drogowego jeden weekend tj. sobota i niedziela od 09:00 do 16:30. Dodatkowo jedne zajęcia z pomocy przedmedycznej w piątki od 16:30 do 19:00

Zajęcia teoretyczne

Kurs rozpoczyna się od części teoretycznej. Podczas zajęć poznajecie Państwo przepisy ruchu drogowego i uczestniczycie w zajęciach z udzielania pomocy przedmedycznej prowadzonych przez ratowników drogowych. Wszyscy nasi kursanci mogą korzystać ze stanowisk komputerowych wyposażonych w oprogramowanie z testami obowiązującymi od 19.01.2013.

Zajęcia praktyczne

Kolejny etap to zajęcia praktyczne. Zajęcia powyższe rozpisujecie Państwo w oparciu już o swój grafik, my przydzielamy Państwu instruktora prowadzącego i samochód którym będziecie jeździli podczas kursu. Średni czas odbycia pełnej części praktycznej w naszej firmie to okres około dwóch miesięcy. Możecie Państwo wybrać także kurs ekspresowy, który realizujemy do jednego miesiąca.

Egzamin wewnętrzny

Po zakończeniu tej części kursu przeprowadzamy Państwu egzamin wewnętrzny. Pierwszy z części teoretycznej z wykorzystaniem stanowiska komputerowego, drugi z części praktycznej. Po uzyskaniu wyniku pozytywnego z w/w egzaminów, przesyłamy Państwa dokumentację drogą elektroniczną bezpośrednio do ośrodka egzaminacyjnego (WORD). Tam pozostaje już tylko zdać za pierwszym razem egzamin.

Gdzie zdawać prawo jazdy?

W Warszawie są trzy ośrodki egzaminacyjne (WORD), ale oczywiście możecie Państwo zdawać egzamin Państwowy w każdym ośrodku egzaminacyjnym na terenie kraju.

Szczegóły dt. egzaminów na prawo jazdy uzyskacie Państwo na stronie www.word.waw.pl

Gdzie rozpoczynamy zajęcia praktyczne w zakresie kat B, B+ ?

Kopia Coral and White Illustrated Heart Volunteer Flyer