Cennik

Zapisz się

Kategoria B

Kategoria B+
(automat)

Kategoria B1
(od 16 lat)

Kategoria A,A1

Kurs on-line

Jak rozpocząć kurs on-line kategoria  AM, A1,A2,A,B, B+? 

Dotyczy zajęć teoretycznych „on-line” z przepisów ruchu drogowego

Wychodząc na przeciw Państwa prośbom wprowadziliśmy oprócz kursów tzw stacjonarnych

  • ofertę kursów LIVE poprzez program „ZOOM”,
  • ofertę kursów e-learningowych.

Teoria LIVE poprzez program „ZOOM” zajęcia jeden weekend tj sobota i niedziela w godzinach 09:00-16:30. Zajęcia prowadzi nasz instruktor wykładowca. Po kursie LIVE kolejne etapy kursu są takie same jak kursu stacjonarnego, czyli należy zrealizować przysługujące zajęcia praktyczne, następnie zaliczyć egzaminy wewnętrze z teorii i praktyki.

W przypadku kursów e-learningowych otrzymujecie Państwo od nas 60 dniowy dostęp do tych samych zagadnień, które wykładowca przedstawia w formie wykładów stacjonarnych w naszej sali wykładowej.  Aplikacja działa na smartfonie jak i na komputerze.

Oczywiście uczycie się Państwo samodzielnie po to by jak najszybciej przystąpić do egzaminu Państwowego z teorii. Co najważniejsze sami będziecie decydować kiedy przystąpicie do powyższego egzaminu. Naszym zdaniem już po tygodniu samodzielnej (rzetelnej) nauki możecie zapisać się na egzamin teoretyczny państwowy w WORD. Zapisu na egzaminu można dokonać poprzez stronę www.info-car.pl podając nr Profilu Kandydata na Kierowcę * (PKK), który w międzyczasie uzyskacie Państwo w Urzędzie Dzielnicy/Gminy gdzie mieszkacie. Sugerujemy wybrać na miejsce egzaminu WORD ul. Radarowa 1, natomiast osoby zdające kategorie motocyklowe WORD ul. Odlewnicza 8. Egzamin teoretyczny Państwowy kosztuje 30 zł. Opłaty dokonujecie Państwo także poprzez stronę www.info-car.pl  Po zdanym egzaminie teoretycznym w WORD pozostaje Państwu już skontaktować się z nami pn-pt 10:00-19:00, sob 10:00-14:00 i poinformować o zdanym egzaminie oraz zapisać na zajęcia praktyczne u jednego z naszych instruktorów.

W pakiecie kursu LIVE poprzez program „ZOOM” i e-learning otrzymujecie Państwo od nas także klasyczny podręcznik „Kierowca doskonały” z płytą dvd zawierającą testy egzaminacyjne.

* Profil Kandydata na Kierowcę wydawany jest w Urzędzie Dzielnicy/Gminy zgodnie z miejscem zamieszkania. Warunkiem uzyskania powyższego jest wymagany wiek, posiadanie badań lekarskich dla kandydatów na kierowców, 1 fotografia biometryczna, w przypadku niepełnoletnich zgoda opiekuna prawnego na rozpoczęcie kursu prawa jazdy. Aktualnie PKK wydawany jest na bieżąco (dane wrzesień 2021 dla Dzielnicy Ursynów). Badania lekarskie można zrealizować u nas w firmie. Koszt badań lekarskich dla naszych kursantów wynosi 100 zł. Terminy badań lekarskich podane są na naszej www.autojar.pl/terminy-badan/

Q & A

Jaka jest kolejność działań z mojej strony ? . Kurs LIVE poprzez program „ZOOM” 

„najsprawniejsza kolejność”: zapis na kurs wraz z wpłatą, badanie lekarskie, urząd i odbiór PKK, link aktywacyjny do ZOOM wysyłamy dzień przed kursem teoretycznym na wskazanego przez Państwa @, rozpoczęcie teorii z naszym instruktorem

Jaka jest kolejność działań z mojej strony ?  Kurs e-learning 

„najsprawniejsza kolejność”: zapis na kurs wraz z wpłatą, badanie lekarskie, nauka z naszych materiałów, urząd i odbiór PKK, zapis na egzamin państwowy

Kiedy mogę przystąpić do egzaminu teoretycznego na kategorię B, B+? 

do egzaminu teoretycznego można przystąpić mając skończone 17 lat i 11 miesięcy

Ile oczekuje się na teoretyczny egzamin państwowy ?

w Warszawie na egzamin teoretyczny oczekuje się około tygodnia,

Czy mogę przystąpić do egzaminu państwowego kilka kilka razy w ciągu dnia ?

wszystko zależy od ośrodka egzaminacyjnego. W Warszawie niestety tylko raz…

Czy jeśli jestem niepełnoletni na badania lekarskie przychodzę sam czy z rodzicem ?

na badania lekarskie sugerujemy przyjść samemu. Co nie znaczy, że unikamy kontaktu z Twoim rodzicem. Jeśli ma jakiekolwiek, pytania służymy pomocą 🙂 Zwykle oprócz Ciebie w dniu badań lekarskich jest sporo innych osób. Nie chcemy narażać Ciebie jak i innych naszych klientów na uczestnictwo w większych zgromadzeniach w zamkniętych pomieszczeniach naszej firmy. Twój rodzic/opiekun prawny będzie potrzebny dopiero podczas wizyty w Urzędzie związanej z odbiorem PKK.

Jakie dokumenty są niezbędne do przystąpienia do egzaminu państwowego z teorii ? 

niezbędny jest nr PKK i dowód osobisty lub paszport

W przypadku pytań służymy pomocą. Autojar Al. Komisji Edukacji Narodowej 15 (Kabaty), tel 224462525 pn-pt 10:00-19:00, sob 10:00-14:00. 

Do zobaczenia 🙂