KURS PRAWA JAZDY

KATEGORII B+

może rozpocząć osoba, która ukończyła 17 lat i 9 miesięcy.

AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne z przepisów ruchu drogowego, które realizujemy w sobotę i niedzielę godzinach od 09:00 do 16:30 (jeden weekend). Kolejny etap szkolenia to zajęcia praktyczne w ilości 30 h (jednostki zegarowe). Szkolenie praktyczne prowadzimy z wykorzystaniem samochodów Audi A1 lub VW Polo.

Egzamin państwowy praktyczny w WORD możecie zdawać Państwo pojazdem, którym odbywaliście szkolenie podczas kursu prawa jazdy. Stanowi to duże ułatwienie dla kursanta. Koszt wynajmu naszego pojazdu na egzamin państwowy wynosi 400 zł. Kursant powinien przy zapisie na egzamin państwowy zgłosić powyższy fakt podając numer rejestracyjny pojazdu, markę i model.

Kursy teoretyczne możecie Państwo odbywać w dwóch wariantach:

W trakcie zajęć praktycznych należy zaliczyć zajęcia z pomocy przedmedycznej prowadzone przez uprawnionego ratownika. Zajęcia prowadzone są w piątki w godzinach 16:30-19:00. Należy się wcześniej na wybrany termin zapisać poprzez nasze biuro obsługi klienta.

Po zrealizowaniu wszystkich zajęć praktycznych kursant przystępuje do egzaminu wewnętrznego z teorii. Egzamin odbywa się w naszej firmie i wliczony jest w cenę kursu. Egzaminy poprawkowe także. Kurs prawa jazdy podsumowuje egzamin wewnętrzny w części praktycznej, którego wynik pozytywny pozwala zapisać się kursantowi na egzamin państwowy organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Egzaminacyjny (WORD).  Egzamin wewnętrzny z części praktycznej także wliczony jest w cene kursu prawa jazdy.

Zalety odbywania szkolenia samochodem z automatyczną skrzynią biegów:

Jak można się zorientować same korzysci 🙂 jednakze póki co prosimy pamiętać, że zdając egzamin
państwowy z wykorzystaniem samochodu z automatyczną skrzynią biegów będziecie Państwo mogli poruszać się tylko samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Być może niebawem się to zmieni, większość producentów samochodów już zapowiada zaprzestanie produkcji samochodów z
manualną skrzynią biegów.

Sala Wykładowa

Miejsce rozpoczęcia zajęć praktycznych